Poptávkový formulář

Vyplňte nám zatím nezávazně několik údajů a my se Vám ozveme zpět, abychom doladili detaily

Kontaktní údajeDoručovací údajePoptávka


Pol. 1
Pol. 2
Pol. 3
Pol. 4
Pol. 5
Pol. 6
Pol. 7
Pol. 8
Pol. 9


Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zacházení s osobními údaji
Úplné znění souhlasu se zacházením s osobními údaji
Vážený uživateli,
dovolujeme si Vás požádat o udělení souhlasu se zpracováváním osobních údajů podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Přečtete si prosím podrobně následující text a poté potvrďte svůj souhlas.
Jako subjekt údajů souhlasím, aby Správce osobních údajů Karel Horák, IČ: 48987093 se sídlem: Byzhradec 75, 518 01 (dále jen Správce) zpracovával moje osobní údaje v rozsahu: jméno, příjmení a další jména, telefonní číslo, adresa bydliště,e-mail, po dobu nezbytně nutnou s ohledem na zákonné předpisy, nejdéle však 10 let od dne podpisu tohoto souhlasu.
Všechny tyto údaje jsou získávány přímo od každého zákazníka a tímto dává souhlas k jejich zpracování a jsou spravovány výhradně Správcem. Účelem sběru těchto informací je poptávka služeb.Veškeré os. údaje jsou zajištěny technickými a organizačními prostředky chránící je před zneužitím nebo ztrátou.
S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti vanocnistromky‑servis@seznam.cz nebo na telefonním čísle +420 774 999 345.
S poděkováním,
Horák